Drukarnia TAGMEDIA

+48 784 911 616

Drukarnia TAGMEDIA oferuje druk cyfrowy laserowy do formatu SRA3 oraz offsetowy do formatu B2. Specjalizujemy się w niskonakładowym druku folderów, katalogów, książek oraz produkcji ozdobnych opakowań i pudełek z papieru w dowolnym kształcie. Ponadto drukujemy: wysokiej jakości wizytówki, kalendarze spiralowane, kartki pocztowe, widokówki, karty katalogowe, zaproszenia, bilety, ulotki, plakaty i kartki świąteczne.

Drukujemy na specjalnych papierach kredowych powlekanych, papierach ozdobnych, kartonach jedno i dwustronnie powlekanych, papierach samoprzylepnych oraz na podłożach PCV, foliach bezbarwnych, białych i samoprzylepnych oraz na papierach termo transferowych renomowanej szwajcarskiej firmy FOLEX.

Nasze usługi świadczymy lokalnie na terenie miast: Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom oraz wysyłkowo na obszarze całej Polski.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zachować najwyższą jakość i co najważniejsze zadowolenie Klienta. Nowocześnie wyposażony park maszynowy oraz własna introligatornia pozwalają nam na expresowe wykonanie każdego zlecenia, bez pośrednictwa firm zewnętrznych, w dużym, średnim i niskim nakładzie, gwarantując wysoką jakość, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację.

Zlecenia niskonakładowe możemy wykonać już w kilka godzin na produkcyjnych prasach cyfrowych bizhub PRESS C6000 firmy Konica Minolta z zachowaniem jakości druku porównywalnej z drukiem offsetowym. Doskonałą jakość druku zawdzięczamy specjalnym podłożom do druku cyfrowego, oryginalnym materiałom eksploatacyjnym, regularnym przeglądom serwisowym oraz stałej kontroli wydruku i kalibracji fotospektrometrem. Druk cyfrowy to doskonała alternatywa dla innych sposobów druku, kiedy stają się one nieopłacalne ze względu na niski nakład, różnice w poszczególnych partiach materiału lub personalizację druku.

Ofertę naszej drukarni kierujemy do klientów biznesowych oraz indywidualnych. 
Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, inne drukarnie oraz agencje reklamowe z całego kraju. 
Dla stałych klientów spore rabaty.